Premiery

Vignale trafia do produkcji!

Auta z oznaczeniem Vignale charakteryzować się będą wyjątkową jakością wykonania oraz obsługą serwisową na najwyższym poziomie.

Vignale_2015_02bis

Pierwszym takim autem, które trafi do produkcji będzie Mondeo Vignale. Każdy egzemplarz będzie ręcznie wykańczany w fabryce znajdującej się w Hiszpanii, w Walencji przez zespół wykwalifikowanych specjalistów. Aby potwierdzić najwyższą jakość wykonania samochodów z serii Vignale, wprowadzono 100 dodatkowych punktów kontroli jakości.

Z zewnątrz Forda Mondeo Vignale można poznać po dedykowanym górnym grillu- z ciemnym, matowym wykończeniem i aluminiową wypolerowaną ramką. Elementy dekoracyjne nadwozia są chromowane lub w wysokim połysku. Opracowano również dedykowaną paletę kolorów („Nocciola”, czarny, srebrny i biały) oraz 18-calowe aluminiowe felgi z unikalnym wzorem.

FordVignale_Mondeo_Wagon_02

Ford Mondeo Vignale oferowane będzie w dwóch wersjach nadwozia: czterodrzwiowy sedan i kombi. Pod ich maskami znajdą się mocne i wydajne jednostki: wysokoprężne 2.0 TDCi o mocy 210 KM, 2-litrowy benzynowy, 240-konny EcoBoost oraz hybryda benzynowo-elektryczna rozwijająca 187 KM. Nad idealną trakcją może opcjonalnie czuwać system inteligentnego napędu na wszystkie koła: iAWD.

Vignale_2015_05bis

Samochody Vignale będą skutecznie wyciszone oraz zaprojektowane tak, aby zapewniać najwyższy możliwy komfort. Na szczególną uwagę zasługuje system Active Noise Cancellation, który za pomocą trzech mikrofonów umieszczonych w kabinie monitoruje hałas pochodzący z silnika i generuje odpowiednie dźwięki w przeciwnej fazie, czyli odwrotnej fali. W taki sposób możliwe jest skuteczne wyciszenie kabiny.

FordVignale2015_QualityCenter_029

Pozostając w temacie wnętrza Forda Modneo Vignale, tutaj również można liczyć na wyjątkowe doznania. Wysokiej jakości skóra jest perfekcyjnie wykończona, a takie elementy jak środkowa konsola, czy podłokietnik, są pokryte miłymi w dotyku materiałami. Fotele Multi-Contour z funkcją masażu Active Motion zadbają o to, aby nawet daleka trasa była czystą przyjemnością.

Vignale_2015_24

Auta ze znaczkiem Vignale wyposażone będą w najnowsze technologie jak np. system głosowej obsługi SYNC 2, Active Park Assist z funkcją parkowania równoległego i prostopadłego, światła Dynamic LED oraz system rozpoznawania znaków.

FordVignale2015_QualityCenter_019

Klienci, którzy zdecydują się na zakup auta z serii Vignale mogą liczyć na obsługę serwisową na najwyższym poziomie. Wszelkie kontakty z serwisem odbywać się będą za pośrednictwem managera, a kompleksowa usługa assistance będzie czynna całą dobę. Dodatkowo do dyspozycji kierowców oddana zostanie dedykowana aplikacja na smartfony, która na podstawie danych GPS pozwoli zapisać dokładne miejsce zaparkowania auta oraz liczyć czas postoju. Można także łatwo zlokalizować okoliczne stacje benzynowe oraz jednym kliknięciem połączyć się z linią assistance lub Vignale One Call.

FordVignale_Collection_23

Fordy Vignale będzie można zamawiać już niedługo. Więcej szczegółów można poznać na dedykowanej stronie.

Komentarze