Ciekawostki

Sprzedaż Forda rośnie

Wraz z premierami kolejnych, nowych modeli Forda, rośnie sprzedaż aut tej marki. W czerwcu odnotowano duże zainteresowanie samochodami z owalem na masce.

Ford Mondeo

Całkowita sprzedaż samochodów Ford wzrosła w czerwcu o 5,3%, co daje całkowity wzrost o 9,7% od początku roku. Z takim wynikiem, Ford ma 8-procentowy udział w rynku samochodów osobowych.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się najnowsze modele- Mondeo, którego sprzedaż wzrosła o 70% od początku roku oraz EcoSport, czyli całkowicie nowa propozycja w gamie producenta – kompaktowy SUV. Wkrótce trafi on do salonów Ford Auto Plaza, a już teraz wzbudza duże zainteresowanie.

EcoSport

Ten rok jest szczególnie owocny dla Forda pod względem wdrażania do oferty nowych modeli. Ukazały się takie auta jak nowy Mustang, S-MAX, C-MAX, Galaxy oraz ekskluzywne Mondeo Vignale. Modele te dopiero co trafiły do sprzedaży lub dopiero trafią.

Vignale

Od początku roku sprzedano w sumie 769 300 Fordów na rynku Europejskim. To bardzo dobry wynik i cieszymy się, że Fordy są coraz częściej doceniane przez kierowców.

Komentarze