Ford dla Ciebie

Poznaj rodzinę Tourneo – część 3: Custom

Największym Fordem Tourneo jest wersja Custom. Jest to osobowy bus, który pozwala podróżować w luksusowych warunkach nawet 8, czy 9 osobom. Występuje w dwóch wariantach: z krótkim (L1) i długim (L2) rozstawem osi.

2

Długość pojazdu w wersji L1 wynosi 4,97 m, a w wersji L2 5,34 m. Dodatkowe 0,37 m długości w wersji L2 zapewnia więcej przestrzeni bagażowej za trzecim rzędem foteli. Dzięki temu po wyjęciu wszystkich tylnych siedzeń, wersja ta oferuje maksymalnie 6,8 m3 przestrzeni bagażowej, w porównaniu do 6,0 m3 w L1. Warto wiedzieć, że wysokość Forda Tourneo Custom nie przekracza 2 metrów, co jest wartością graniczną na wielu parkingach.

Komfortowe wnętrze można dostosować do własnych potrzeb, fotele można ustawić na ponad 30 sposobów. Ford Tourneo Custom może być wyposażony w system głosowej obsługi SYNC, czujniki parkowania, kamerę cofania, podgrzewane fotele, reflektory adaptacyjne, tempomat, etc.

1

Nowy Ford Tourneo Custom wyposażony jest w zaawansowany i ekonomiczny silnik wysokoprężny Duratorq TDCi o pojemności 2,2 litra, z sześciobiegową manualną skrzynią biegów oraz napędem na przednią oś.

Dostępne są silniki o dwóch poziomach mocy – 125 KM/350 Nm lub 155 KM/385 Nm. Każda z tych jednostek zapewnia doskonały moment obrotowy i jego przekazanie, dzięki czemu pojazd dysponuje wystarczającą mocą niezależnie od obciążenia, nawet podczas ruszania.

Silnik w połączeniu z technologiami Ford ECOnetic, obniża koszty eksploatacji i zmniejsza niekorzystny wpływ na środowisko.

4

Ceny Nowego Forda Tourneo Custom zaczynają się od 144 894 zł.

Wszystkie samochody Ford Tourneo dostępne są w atrakcyjnych planach finansowych FCE Bank Polska:

Ford Credit to prosty i wygodny kredyt na zakup Twojego nowego Forda – nawet do 100% wartości samochodu.

Ford Leasing – atrakcyjny leasing, dzięki któremu możesz jeździć Fordem przy minimalnym zaangażowaniu gotówki.

Przeczytaj też o wersjach Courier i Connect

Komentarze