Ford dla Ciebie

Nowy Transit – stworzony do pracy!

Pierwsza generacja Forda Transita powstała w 1965 roku. Sukces tej konstrukcji był powtarzany przez kolejne wersje, by w tym roku doczekała się kolejnego, nowego wcielenia.

1

Nowy Ford Transit wygrywa w swojej klasie nie tylko wielkością. Każdy przedsiębiorca może dostosować jego parametry do własnych potrzeb, jak np. rozstaw osi, rodzaj kabiny, wysokość dachu, nie wspominając
o gamie silników oraz rozwiązań pomagających w bezpiecznym transportowaniu bagażu.

Przestrzeń ładunkowa to kluczowy aspekt, który jest brany pod uwagę przy zakupie auta dostawczego. Nowy Ford Transit może pomieścić nawet 15,1 m3, a ładunek może mieć nawet 4,2 m długości. Fabrycznie montowany hak holowniczy umożliwia holowanie przyczepy o łącznej masie do 3,5 tony. Model ten występuje w kilku wariantach: VAN (FWD), VAN (RWD i AWD), Podwozia z kabiną oraz Autobus.

2

Pod maskę Forda Transita trafia 2,2-litrowy wysokoprężny silnik TDCi. Występuje on w trzech wariantach mocy- 100, 125 i 155 KM. Maksymalny moment obrotowy do 385 Nm, występujący w szerokim zakresie obrotów sprawia, że żaden ciężar nie stanowi problemu dla Transita. Jednostka napędowa charakteryzuje się niską emisją CO2 i spełnia normę Euro V. Opcjonalnie może być wyposażona w system Auto-Start-Stop.

3

W celu zapewnienia wygody kierowcy Nowego Transita, na liście wyposażenia znajdują się takie dodatki jak system Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy, inteligentny tempomat oraz system poprawiający stabilność na zakrętach (TVC). Ich zadaniem jest ułatwienie jazdy zarówno w trasie jak i po mieście. Duża część zastosowanych rozwiązań działa automatycznie, co pozwala kierowcy lepiej skoncentrować się na sytuacji panującej na drodze.

1

Dodatkową oszczędność pieniędzy i czasu zapewniają wydłużone okresy między przeglądami – co 50 000 km lub co 2 lata.

Samochody dostawcze mogą być objęte ofertą finansową FCE Bank Polska:

Ford Kredyt to prosty i wygodny kredyt na zakup Twojego nowego Forda – nawet do 100% wartości samochodu.

Ford Leasing – atrakcyjny leasing, dzięki któremu możesz jeździć Fordem przy minimalnym zaangażowaniu gotówki.

Komentarze