Premiery

Ford na Targach IAA we Frankfurcie

Jeszcze przez ten weekend możecie odwiedzić stanowisko Forda na targach motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie. Można tam obejrzeć z bliska najnowsze, długo wyczekiwane modele Forda. Zobaczcie, które auta na Was czekają!

Ford Focus RS

Największą atrakcją jest Nowy Ford Focus RS, którego zaprezentowano kilka miesięcy temu. Tym razem producent zdradził jakie osiągi będzie mieć najmocniejszy Focus: przyspieszenie od 0-100 km/h trwa zaledwie 4,7 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 265 km/h. Warto przypomnieć, że auto otrzymało napęd na cztery koła z inteligentnym rozdziałem momentu obrotowego między osiami.

Ford GT

Na stoisku znajduje się też prototypowy supersamochód – Nowy Ford GT. Warto jest przyjrzeć się jego wyjątkowemu designowi, który pełni również kluczową rolę w kwestii aerodynamiki pojazdu. Centralnie umieszczony silnik V6 z dwoma turbinami rozwijać będzie ponad 600 KM.

Ford Edge

Obok emocjonującego hot-hatcha i supersamochodu z owalem na masce, można zobaczyć po raz pierwszy na żywo, całkowicie nowy model na rynku Europejskim – Forda Edge. Ten modny SUV oferować będzie napęd na 4 koła. Nieopodal można dojrzeć nieco mniejszego SUV-a – Forda EcoSport. Napęd AWD znajduje się także w pickupie – modelu Ranger.

Ford EcoSport

Ford Ranger

Na stoisku znajdują się też znane już modele: Focus, Kuga, Mondeo, Mustang i Vignale.

Ford Frankfurt

Jeżeli nie możecie się wybrać osobiście na targi, można odbyć wirtualny spacer po stoisku Forda

Komentarze