Ford dla Ciebie

Ford MultiOpcje

Na rynku dostępnych jest coraz więcej opcji finansowania zakupu aut. Gdy nie możemy lub nie chcemy płacić za samochód gotówką, z pomocą przychodzą różnorodne możliwości leasingu lub kredytu. Ciekawą propozycją jest Ford MultiOpcje. Przybliżymy nieco na czym to polega.

multiopcje

Ford MultiOpcje to kredyt, który jest przyznawany zarówno dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą, jak również osobom fizycznym. Oznacza to, że praktycznie każdy może skorzystać z tej oferty.

Dużym plusem finansowania zakupu samochodu przez MultiOpcje są niskie raty. Na ich wysokość ma wpływ okresu kredytowania (2,3 lub 4 lata) oraz wkład własny, który można zredukować nawet do 0% wartości samochodu. Przy każdym leasingu czy kredycie, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na roczne limity przebiegu. Jeżeli je przekroczymy, może się okazać, że poniesiemy dodatkowe koszty. W przypadku Ford MultiOpcje, wyznaczane są bardzo rozsądne progi, które powinny w zupełności wystarczyć przy normalnej eksploatacji auta:

  ✓ 20 tys. lub 30 tys. km rocznie (silniki benzynowe)

  ✓ 30 tys. lub 40 tys. km rocznie (silniki diesla)

Dlaczego MultiOpcje? Nazwa tego kredytu podkreśla fakt, że pod koniec spłacania kredytu, klient ma trzy opcje:

  • Zamiana samochodu na całkiem nowego Forda – nie ma konieczności samodzielnej sprzedaży samochodu- Dealer Forda odkupi od Ciebie samochód w korzystnej dla Ciebie cenie – w umowie kredytu uwzględniana jest Gwarantowana Kwota Odkupu (GKO), a Ty możesz wybrać nowy model.

  • Zwrócenie samochodu Dealerowi – Jeżeli nie chcesz zatrzymać swojego Forda dłużej i nie zamierzasz kupować nowego modelu, możesz zostawić swoje auto u Dealera. Wówczas zapłaci on za Ciebie ostatnią ratę wykupu.

  • Zatrzymanie samochodu – Jeżeli chcesz zostawić sobie Forda na dłużej, możesz spłacić w całości ostatnią ratę balonową i całkowicie wykupić auto lub, jeżeli jest Ci tak wygodniej, rozłożyć ratę balonową na dłuższy okres kredytu.

Powyższe warunki kredytu Ford MultiOpcje zostały ustalone tak, aby zminimalizować Twoje zaangażowanie w proces zmiany samochodu na nowy oraz zaproponować korzystne warunki, dzięki którym możesz jeździć nowym autem nawet co 2 lata.

Ford Focus

Zapraszamy do skorzystania z porównywarki, aby wyliczyć wysokość raty dla różnych warunków kredytu (okres finansowania, wpłata własna oraz roczny przebieg.

Przykładowo, dla 3-letniego finansowania zakupu Forda Focus Trend 1.6 105 KM z pakietem Trend SYNC (wartość 63 300 zł), z wpłatą własną 10% oraz rocznym przebiegiem do 20 tys. km, rata wynosi zaledwie 819 zł brutto.

auto plaza

Niekwestionowanie najciekawszym scenariuszem pod koniec kredytowania jest zamiana samochodu na nowy. Kto by nie chciał przesiąść się do nowego modelu Forda bez dodatkowych kosztów?

Komentarze