Ford dla Ciebie

Co wybrać z promocji na koniec roku 2014?

Klienci planujący zakup nowego samochodu często czekają do wyprzedaży aut z poprzedniego rocznika. Dzięki temu można wynegocjować atrakcyjną cenę. Lecz ze względu na to, że wybieramy spośród gotowych aut, może się okazać, że im bliżej końca roku tym wybór jest mniejszy i np. kolor nadwozia albo wyposażenie nie do końca nam pasuje.

Już teraz w salonach Auto Plaza można kupić Forda Ka i Focus z rocznika 2014 w promocyjnej cenie. Nie trzeba czekać do nowego roku i już teraz wybrać egzemplarz, który spełnia nasze oczekiwania.

2

Obecnie dostępne są różne wersje tych modeli. Fordy Ka z silnikami 1.2 69 KM posiadają bogate wyposażenie m.in. klimatyzację, lakier metaliczny, radio CD/MP3. Dodatkowo możemy teraz liczyć na komplet opon zimowych w cenie samochodu.

1

Fordy Focus objęte promocją występują w różnych wersjach silnikowych. Od benzynowych 1.6 i 1.0 EcoBoost, po 1.6 TDCi. Obecnie dostępna jest jeszcze w limitowanej, bardzo bogatej wersji Edition. To już ostatnia szansa na zakup Forda Focus przed liftingiem!

FOCUS EC 2_2014:GALAXY OGOLNY 01_2012 biz

Zapraszamy do salonów, aby poznać szczegółowe warunki promocji. Póki jeszcze jest wybór!

Komentarze